Güneysinir Belediyesi Evlenenler
EVLENENLER
Halime Akca - Ramazan Güner
HALİME AKCA ile RAMAZAN GÜNER 21 Temmuz 2015 günü belediyemizde evlenmişlerdir.Evlenen çiftimize ömür boyu mutluluklar dilerim. (İsmail ÖZCAN-Güneysınır Belediye Başkanı)
Şerife Yılmaz - Muhammed Koç
ŞERİFE YILMAZ ile MUHAMMED KOÇ 21 Temmuz 2015 günü belediyemizde evlenmişlerdir.Evlenen çiftimize ömür boyu mutluluklar dilerim. (İsmail ÖZCAN-Güneysınır Belediye Başkanı)
Huri Susam - Yunus Yakın
HURİ SUSAM ile YUNUS YAKIN 20 Temmuz 2015 günü belediyemizde evlenmişlerdir.Evlenen çiftimize ömür boyu mutluluklar dilerim. (İsmail ÖZCAN-Güneysınır Belediye Başkanı)
Feriha Öztürk - Hacı İbrahim Susam
FERİHA ÖZTÜRK ile HACI İBRAHİM SUSAM 19 Temmuz 2015 günü belediyemizde evlenmişlerdir.Evlenen çiftimize ömür boyu mutluluklar dilerim. (İsmail ÖZCAN-Güneysınır Belediye Başkanı)
Kader Olgun - Mustafa Kaya
KADER OLGUN ile MUSTAFA KAYA 10 Temmuz 2015 günü belediyemizde evlenmişlerdir.Evlenen çiftimize ömür boyu mutluluklar dilerim. (İsmail ÖZCAN-Güneysınır Belediye Başkanı)
Asiya Kar - Mehmet Koyun
ASİYA KAR ile MEHMET KOYUN 08 Temmuz 2015 günü belediyemizde evlenmişlerdir.Evlenen çiftimize ömür boyu mutluluklar dilerim. (İsmail ÖZCAN-Güneysınır Belediye Başkanı)
Ayşe Bulduk - Mehmet Aydın
AYŞE BULDUK ile MEHMET AYDIN 18 Haziran 2015 günü belediyemizde evlenmişlerdir. Evlenen çiftimize ömür boyu mutluluklar dilerim. (İsmail ÖZCAN-Güneysınır Belediye Başkanı)
Fadimana Küçük - Mustafa Sağlam
FADİMANA KÜÇÜK ile MUSTAFA SAĞLAM 18 Haziran 2015 günü belediyemizde evlenmişlerdir. Evlenen çiftimize ömür boyu mutluluklar dilerim. (İsmail ÖZCAN-Güneysınır Belediye
Ayşe Doğmuş - Selim Akkafa
AYŞE DOĞMUŞ ile SELİM AKKAFA 12 Haziran 2015 günü belediyemizde evlenmişlerdir.Evlenen çiftimize ömür boyu mutluluklar dilerim. (İsmail ÖZCAN-Güneysınır Belediye Başkanı)
Gülhanım Tanrıverdi - Hüseyin Kayaalp
GÜLHANIM TANRIVERDİ ile HÜSEYİN KAYAALP 09 Haziran 2015 günü belediyemizde evlenmişlerdir. Evlenen çiftimize ömür boyu mutluluklar dilerim. (İsmail ÖZCAN-Güneysınır Belediye Başkanı)