19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun Tm Haberler
 Güneysınır Belediye Başkanı İsmail Özcan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Güneysınır Belediye Başkanı İsmail Özcan’ın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı şöyle:

“Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutladığımız 19 Mayıs 1919, yurdumuzun düşman işgallerinden kurtarılması mücadelesinin başlangıç tarihidir. Samsun'da başlayan bu çok zorlu mücadelede imkansızlıklar başarılmış, cephede ve masalarda elde edilen büyük zaferler sonunda Türkiye Cumhuriyeti kurulmuştur. Atatürk, bu anlamlı günü gençlerimize armağan etmiştir. Gençlerimizin sorumluluk sahibi ve karşılarına çıkabilecek her türlü sorunun üstesinden gelebilecek ölçüde nitelikli, bilgili ve ideal sahibi,vatanını ve milletini seven insanlar olarak yetişmeleri için bizlere de önemli görevler düşmektedir. Türkiye ileri hedeflerine genç kardeşlerimizin bilgi, gayret ve çalışkanlığı sayesinde ulaşacaktır. Türkiye, onların omuzlarında daha da yükselecek, daha da güçlü olacaktır.

Bu duygularla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı tebrik ediyor, ebediyete intikal etmiş tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize şükran ve minnetlerimi sunuyorum.”