30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN Tm Haberler
Güneysınır Belediye Başkanı İsmail Özcan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayımladı. Başkan Özcan mesajında:

30 Ağustos Zaferi; ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, yokluk içinde, en zor koşullarda, yüce milletimizin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış onurlu bir zaferdir.

Bu zafer, birlik ve beraberliğimizin önünde hiçbir gücün duramayacağının ispatıdır. Milletimizin Kurtuluş Savaşı’nda ortaya koyduğu bu yüce ruh her zaman canlı kalacak ve yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir. "Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet" ilkesi etrafında milletçe bütünleşerek, tüm hainliklerin ve tehditlerin üzerinden hep birlikte geleceğiz.

Bu vesileyle aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ediyor, Başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimize hayırlı ve uzun ömürler yaşamayı yüce rabbimizden niyaz ediyorum. Tüm hemşerilerimizin ve aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.”