BAŞKAN İSMAİL ÖZCAN’IN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI Tm Haberler
Güneysınır Belediye Başkanı İsmail Özcan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile bir mesaj yayımladı. Başkan Özcan mesajında şu ifadelere yer verdi.

"Bir toplumun hamurunu yoğuran ve ona şekil veren öğretmenler, toplumların yarınlara güvenle bakabilmeleri, geleceklerini garanti altına alabilmeleri için varlığına ihtiyaç duyulan en önemli kişilerdir. Öğretmenler, gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız en büyük gücümüzdür. Öğretmenlerimiz sevginin, demokrasinin, saygının, fedakârlığın, barışın, birlik ve beraberliğimizin, vatan sevgisinin, doğruluğun, gelişmenin ve toplumsal huzurun sönmeyen meşaleleridir.

Ülkemizin her köşesinde fedakarca görev yapan, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti gösteren tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, bu vesile ile başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm vefat eden ve şehit olan öğretmenlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, tüm öğretmenlerimize de en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum."