BAŞKAN ÖZCAN’DAN BAYRAM MESAJI Tm Haberler

Güneysınır Belediye Başkanı İsmail ÖZCAN yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayarak halkımızın ve tüm İslam aleminin bayramını tebrik etti. Başkan Özcan mesajında şu görüşlere yer verdi.

Birlik ve beraberlik içinde geçirdiğimiz Ramazan ayının son günlerini yaşıyoruz. Bu mübarek ayın ardından kutlayacağımız Ramazan Bayramının insanlar arasındaki kırgınlık ve dargınlıkların son bulmasına vesile olmasını temenni ediyorum.

Bayramlar insanlar arasındaki kardeşliğin, sevgi ve saygının perçinlendiği, birbirleriyle olan dargınlıklarını unutarak barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Kardeşlerimizin de çektiği üzüntü ve sıkıntıları hatırlayarak, aramızdaki kırgınlıklara, dargınlıklara son vermeliyiz. Bayramlarımızı birlik ve beraberlik içerisinde geçirmeliyiz. Bu güzel günlerde başta ülkemiz olmak üzere dünyada barış ve kardeşliğin hakim olmasını, tüm savaş ve katliamların sona ermesini temenni ediyor, bu duygu ve düşüncelerle her gününü bayram tadında yaşamaları dileğiyle İlçe Halkımızın ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutluyor, saygılar sunuyorum" ifadelerini kullandı.