Başkan Özcan'ın Muhtarlar Günü Mesajı Tm Haberler
 Güneysınır Belediye Başkanımız İsmail Özcan, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Özcan mesajında şu ifadelere yer verdi.

"Muhtarlık müessesesi, kültürümüzün ve toplumsal hayatımızın önemli yapı taşlarındandır. Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede veya köyde devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir. Yakın mesai arkadaşlarımız olarak gördüğümüz muhtarlarımız, bizim mahallelerimizdeki gözümüzdür. Belediye olarak muhtarlar ve belediye arasındaki koordinenin ve iletişimin güçlendirilmesi amacıyla geçen sene belediyemizde Muhtarlık İşleri Müdürlüğü kurulmuştur. Güneysınır'da Muhtarlarımızla koordineli bir şekilde çalışarak hizmeti en iyi şekilde vatandaşımıza sunmaya çalışıyoruz. Mahalle muhtarlarımız sorumlu oldukları bölgeyi daha iyi tanıyan ve bilen insanlar oldukları için onların desteğiyle hedeflediğimiz hizmetleri daha sağlıklı bir şekilde ulaştırma, uygulama imkânı buluyoruz.

Bu vesileyle başta Güneysınır'lı muhtarlarımız olmak üzere tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü kutluyor. Hayırlı ve başarılı görevler diliyorum."