Güneysınır Belediye Meclisi Kasım Ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi. Tm Haberler
Güneysınır Belediye Meclisinin Kasım ayı olağan toplantısı 3 Kasım 2015 Salı günü yapıldı.

Belediye Başkanı İsmail ÖZCAN başkanlığına toplanan Güneysınır Belediye Meclisi 7 adet gündem maddesini görüşerek karara bağlandı.

Toplantıda açılış konuşmasını yapan Başkan İsmail ÖZCAN, 1 Kasım seçimlerinin ve alınacak kararların ilçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini dileyerek, gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

Toplantıda; Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından İlçemize yapılması planlanan Kapalı Pazar ve Mahalle Konakları için muhtelif mahallerimizde Güneysınır Belediyesine ait arsalar Konya Büyükşehir Belediyesine tahsis edildi.

Ayrıca hayırsever vatandaşlarımızdan Mustafa ÖZDEMİR’in Mevlana Mahallesinde resmi tesis yapılması için belediyemize şartlı olarak yaptığı arsa bağışı da kabul edildi.

Toplantıda Güneysınır Belediyesi sorumluğunda olan bazı mahalle bağlantı yollarının sorumluluğunun Büyükşehir Belediyesine devredilmesi ile ilgili karar alındı.

Diğer gündem maddelerinin de görüşülmesinin ardından Başkan İsmail ÖZCAN toplantı sonunda meclis üyelerine teşekkür ederek, alınan kararların Güneysınır’a hayırlı olması dileklerinde bulunarak toplantıyı kapattı.