Güneysınır Belediyesi Ev Sahipliğinde Yetimler için İftar Tm Haberler
Güneysınır’ın 18 mahallesinden yetimlerimizin ve ailelerinin katılımı gerçekleştirilen "Kardeşlik İftarı" Güneysınır’da Belediye Başkanlığı ve AK Parti Güneysınır İlçe Başkanlığı koordinesinde yapıldı.

Yetimler için düzenlenen iftar programına; Güneysınır Belediye Başkanı İsmail Özcan, AK Parti Güneysınır İlçe Başkanı Ali Yılmaz, Güneysınır Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve kamu kurumlarının idarecileri de katıldılar.

Yetimler için düzenlenen Kardeşlik İftarında konuşan Güneysınır Belediye Başkanı İsmail Özcan; "Ramazan ayı, ihtiyaç halindeki insanları hatırlamak onlara el uzatmak, onlarla birlikte olmak ve bilhassa yetimlerle birlikte olmaktır. Yetimler bizim kültürümüzde önemlidir. Yetimlerle yan yana gelebilmek, onların başını okşayabilmek, onlara sevgi ve merhametle bakabilmek, şefkatle bakabilmek, bir olabilmek beraber olabilmek çok önemliydi. Böyle bir organizasyona imza atan Belediyemize ve buna yardım eden kişi ve kurumlarımıza teşekkür ediyoruz. Hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz" şeklinde konuştu. 2 Temmuz 2015