GÜNEYSINIR SPOR ALANLARINA KAVUŞUYOR Tm Haberler
 Güneysınır Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak spor komplekslerinde çalışmalar hızla sürüyor.

Güneysınır Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılacak spor komplekslerinde geri sayım başladı. Halı saha, basketbol sahası ve voleybol sahasının yer alacağı spor alanlarında çalışmalar devam ederken, spor alanlarının kısa süre sonra gençlerin hizmetine açılması planlanıyor.

Proje kapsamında; 1adet kapalı sentetik çim yüzeyli futbol sahası ile 3 adet sentetik çim yüzeyli futbol sahası ve 4 adet basketbol - 4 adet voleybol sahası yapımı gerçekleştirilecek. Bu amaçla  Belediye Başkanımız tarafından İsmail Özcan tarafından ilgili kurumla protokol imzalandı.

Her şey gençlerimiz için

Çalışmaların devam ettiğini kaydeden Güneysınır Belediye Başkanı İsmail Özcan,  "Gençlerimize bir söz vermiştik. İlçemiz ne yazık ki spor tesisi yönünden zayıf bir durumdaydı. Spor yapmak için gençlerimizin artık başka yerlere gitmek zorunda kalmayacaklarının sözünü vermiştik. İşte bu sözümüzü de tutuyoruz. Gençlerimiz için modern spor komplekslerini Güneysınır’a kazandırıyoruz. Projemizin ödenek işini de hallettik. 650 Bin TL'lik protokolü imzaladık. Çalışmalar hızla ilerliyor. İnşallah kısa süre sonra gençlerimiz için mahallelerimizde spor komplekslerimiz hizmete girecektir. İlçemize hayırlı olsun” diye konuştu.