Güneysınır'a kaliteli ve kalıcı hizmetler devam ediyor. Tm Haberler
 Güneysınır'ın dört bir yanında yol, asfalt, parke çalışmaları hummalı bir şekilde devam ediyor.

Güneysınır'a kaliteli ve kalıcı hizmetler devam ediyor. Güneysınır'da alt yapısı tamamlanmış yollarda sıcak asfalt ve parke çalışmaları hummalı şekilde devam ediyor. Konya Büyükşehir Belediyesi, Karayolları ve İlçe Belediyesi tarafından ilçede çalışmalar son hızla sürdürülüyor. Yapılan çalışmalar ile pırıl pırıl olan yolları, cadde ve sokakları ile Güneysınır sağlıklı modern ve güzel bir görünüm kazanıyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Güneysınır Belediye Başkanı İsmail ÖZCAN yaptığı açıklamada "Güneysınır 'da ilk defa bu çapta bir yol, asfalt, parke çalışması yürütülüyor. Alt yapısı tamamlanmış yollarımızda Konya Büyükşehir Belediyesi, Karayolları ve Güneysınır İlçe Belediyesi Güneysınır'da hummalı ve detaylı bir yol asfalt ve parke çalışması başlattık. Çalışmalar halen Gürağaç, Güneybağ, Karasınır, Mevlana Mahallelerimiz ağırlıklı olmak üzere diğer mahallelerimizde de devam etmektedir. Çalışmalar kapsamında; Gürağaç Caddemiz sıcak asfaltla, sokakları ise kilitli taş ile kaplanıyor. Güneybağ Mahallemizin içerisinden geçen eski çevre yolu sıcak asfaltla kaplanıyor. Aynı zamanda ihtiyaç olan cadde ve sokakları asfalt ve parkeyle kaplanıyor. Mevlana Mahallemizde yeni yollar açılarak asfaltla kaplanıyor. Karasınır Mahallemizde ihtiyaç olan cadde ve sokaklarımızda asfalt ve parkeyle kaplanıyor. Diğer Mahallelerimizde de kilitli taş döşeme çalışmalarımız devam ediyor.

Yapılan çalışmalar ile Güneysınır pırıl pırıl bir ilçe olmuştur. Güneysınır'da değişim ve dönüşüm son hızla devam ediyor. Güneysınır'a ilgisini ve desteğini esirgemeyen, ilçemize yaptıkları göz dolduran hizmetlerden dolayı başta Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir AKYÜREK olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Yapılan çalışmalar ilçemize hayırlı olsun. 08/06/2017