Ramazan Ayı Nedeniyle Güneysınır Belediyesi'nden 600 Aileye Gıda Yardımı Tm Haberler
Güneysınır Belediyesi 600 adet gıda yardım paketini Ramazan ayının ilk gününden itibaren ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırdı.

Güneysınır Belediyesi tarafından Ramazan ayı münasebetiyle dağıtımı gerçekleştirilen ve bir ailenin gıda ihtiyacını karşılayacak şekilde düzenlenen içerisinde pirinç, sıvı yağ, mercimek, şeker, bulgur, makarna, çay, zeytin gibi gıdaların bulunduğu yardım paketlerinin dağıtımı devam ediyor.

Güneysınır Belediye Başkanı Ahmet Demir yaptığı açıklamada; Ramazan ayında dar gelirli vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz. 18 mahallemizde ihtiyaç sahibi dar gelirli ailelerimiz titiz bir çalışma ile tespit edilerek belediyemiz ekiplerince gıda paketlerini ailelerimizin evlerine kadar ulaştırıyoruz.

Ramazan paketi dağıtımında iki önemli konuya önem veriyoruz. Bunlardan birincisi erzakların gerçek ihtiyaç sahibi ailelere gitmesi, ikincisi ise dağıtımların insanlık onurunu zedelemeden yapılmasıdır. Biz bu konuda gereken önlemlerimizi aldık. Yardımlarımızı insan haysiyet ve onurunu zedelemeden sahiplerine ulaştırıyoruz. Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek bundan sonra da yine ihtiyaç sahiplerimizin yanında olmaya devam edeceğiz."Dedi.